Başa Dön
Danışma için hafta içi hafta sonu arayabilirsiniz.... Whatsapp Danışma bostancı ayak sağlığı merkezi0507 996 62 62
Bize mesaj gönderin
https://wa.me/905079966262
Çalışma saatleri
Pzt - Cts: 09:30 - 20:00

Podolife Ayak Sağlığı Merkezi Hakkında

Modern insanın daha yoğun bir tempoda, daha sıkı bir çalışmayla kendi mutluluğu için daha çok yorulduğu günümüz dünyasında,özel ve güzel bir an yaşamak mümkün. Zihnini ve ruhunu şimartmak isteyenler, doğanın en canlı renklerinin rahatlatıcı terapisi,sade ama şık ve zarif objeleri ile içten ve samimi bir huzur ortamının hakim olduğu PODOLIFE el ayak sağlık merkezi tam size göre büyük bir özenle,içtenlik ve kişisellestirilmiş bir hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten mekan ve işletme sahibi ÇİĞDEM ÖZYILMAZ, sizlere çok essiz bir dünya yaratmış Podolıfe girdiğinizde anda sizi etkisi altına alan pozitif enerjinin yanı sıra ,sihirli dokunuşların ardından kendinizi oldukça rahatlamış ve mutlu hissedeceksiniz.

Podolife Ayak Sağlığı Merkezi Misyon

Podolife Ayak Bakım Merkezi paramedikal bir kuruluş olup, özellikle değişik cins ayak problemlerinin teşhisi ve kendisi için tarif ettiği sınırlar içinde bu problemlerin giderilmesi ile uğraşır.

Hizmetlerimizi daha iyi tanımak için, mutlaka uygulamalarımıza göz atın.

Podolife Ayak Sağlığı Merkezi Vizyon

İnsan ayağının, hayatın omurgasını teşkil eden yürüme ve ayakta durabilme için yaratılan bu müstesna organın görevini başarabilmesi için aynı itina ve dikkatle bakım ve tutumunun yapılması gereklidir. Podolife Ayak Bakım Merkezi en mükemmel şekilde bahis konusu işi yapmak için kurulmuştur ve mükemmeliyeti geliştirmek için sürekli gayret içindedir.

podolife ayak sağlığı merkezi kurumsal