Başa Dön
Danışma için hafta içi hafta sonu arayabilirsiniz.... Whatsapp Danışma bostancı ayak sağlığı merkezi0507 996 62 62
Bize mesaj gönderin
https://wa.me/905079966262
Çalışma saatleri
Pzt - Cts: 09:30 - 20:00

Ayak Tırnağı Mantarına Veda Edin 04.04.2013

Ayak Tırnağı Mantarına Veda Edin | Podolife Ayak Sağlığı Merkezi 0216 445 83 80
AYAK TIRNAĞI MANTARINA VEDA EDİN

Ayak Tırnağı Mantarı (onikomikoz) Tedavisinde Bir Devrim (Lazer Teknolojisi)

Artık Türkiyen’nin en sık karşılaşılan tırnak problemini tedavi edecek hızlı ve acısız bir yöntem var!

  • Türkiye’de ilk…
  • Klinik çalışmalarla kanıtlanmış etkinlik
  • 1 saat süren tek uygulama
  • Yan etkisi olmayan
  • Ağrı kesici tedavi gerektirmeyen
·SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ LAZER TEDAVİSİ İLE KÖTÜ GÖRÜNTÜLÜ VE SİZİ UTANDIRAN TIRNAK MANTARINDAN TEK BİR UYGULAMA İLE KURTULABİLECEKSİNİZ.

 

Tırnak mantarım olduğunu nasıl bilebilirim?

Dünya çapında 700 milyondan fazla insan tırnak mantarından muzdariptir. Eğer sizde de varsa, siz de ayaklarının görünmesini istemeyen insanlardansınız demektir. Tırnak altında yaşayan mantar tırnağın renginin bozulmasına, kalınlaşmasına, kötü kokmasına ve kırılmasına neden olur.Tedavi edilmezse tırnağın yapısının bozulmasına ve tırnak yatağından ayrılmasına yol açar.

Tırnak mantarının ilaç dışı tedavisi var mıdır?

Tırnak mantarı tedavisinde artık Türkiye’de ilaç dışı bir tedavi var:Lazer tedavisi. Pinpointe FootLaser Türkiye, ayak tırnağı hastaların yaşam kalitesini artıracak bir altenatif sunuyor. Lazer tedavisi ABD’de 2008 yılından itibaren güvenle kullanılmaya başladığından beri 6000’den fazla tedavi uygulandı.

Türkiye’de de ilk kez uygulanan lazer teknolojisi, ayak tırnağında ve altında yaşayan mantarı hedeflemektedir. Bu Teknolojide lazer ışığı tırnaktan geçerek mantarın çoğalmasını engellemekte ve öldürmektedir. Bu sırada tırnağa ya da etrafındaki deriye zarar vermez.

Lazer tedavisi ne kadar etkilidir?

Ayak tırnağı mantarı tedavisinde halihazırda tırnak solüsyonları ve uzun süreli kullanımı gerektiren tabletler kullanılmaktadır. Bu tedavilerin bazı yan etkileri ve hasta uyumunun yüksek olmaması nedeniyle başarı oranları da düşmektedir. ABD’de saygın bilim adamları tarafında geliştirilmiş olan PinPointe FootLaser tek bir uygulama ile mantarı ortadan kaldırmada %88 başarı oranına ulaşmaktadır. Tedaviden sonra tırnak mantardan temizlenmekte ve 6-9 ay içerisinde sağlıklı biçimde uzamaktadır. Ağızdan kullanılan mantar ilaçlarına gerek yoktur ve bildirilmiş herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 Podolife Ayak Sağlığı Merkezi