Başa Dön
Danışma için hafta içi hafta sonu arayabilirsiniz.... Whatsapp Danışma bostancı ayak sağlığı merkezi0507 996 62 62
Bize mesaj gönderin
https://wa.me/905079966262
Çalışma saatleri
Pzt - Cts: 09:30 - 20:00

Ayaklarınız ağrıyor ise hatta yürümenizi engelliyorsa

Rahat hareket edebilmek, mutlu, huzurlu nitelikte yaşamanın anahtarıdır ayaklarımız. Hareket etmemizi sağlayan en önemli organlarımız ayaklar, uyku dışında bedenimizin tüm yükünü taşır. Dolayısıyla sağlıklı ayaklar daha aktif ve sağlıklı yaşam tarzı sağlar. Ayaklarımızdaki tüm sorunlar, kişilerde hareketi kısıtlar omurgada ağrıları tetikler. Sağlıklı bir ayakta bilekten başlayarak parmaklara kadar tüm kemik ve yumuşak dokuların, eklem ve bağlarının birbiri ile uyum içinde çalışması gereklidir. Ayaklarda ki statik düzensizlikler belde tüm omurga sisteminde hatta baş gölgesinde ağrıların oluşmasına etken olur. Ayak sorunu yaşayanların öncelikle ayağın biyometriğinin saptanmasıdır.

RAHATLIK DETAYLARDA GİZLİDİR!..

finn comfort ayakkabı fiyatları

finn comfort ayakkabı fiyatları Giyimi Hoş
Yumuşacık üst saya bandı sayesinde.
finn comfort ayakkabı fiyatları Kuvvetli Tutuş
Desteklenmiş topuk fort'u sayesinde.
finn comfort ayakkabı fiyatları Yüksek Dereceli Şok Emici
Topuk tabanındaki mükemmel iç bükey yüzey sayesinde
finn comfort ayakkabı fiyatları Havalandırma Kanalları
Sürekli ve etkili hava sirkülasyonu sağlar.
finn comfort ayakkabı fiyatları Parmaklarınıza Özgürlük
Doğal şekil dizaynı sayesinde.
finn comfort ayakkabı fiyatları Teneffüs Eder
Yüksek kaliteli deri astar sayesinde.
finn comfort ayakkabı fiyatları Mükemmel Oturma
Kavis desteği ve orta ayak konturu sayesinde.
finn comfort ayakkabı fiyatları El Dikişi
Yüksek esneklik.
finn comfort ayakkabı modelleri fiyatları

FINNAMIC

Sağlığı ve mutluluğu geliştiren sağlıklı ayakkabılar

Günlük hayatınızı daha da iyileştirin. Finnamic- Sağlam temellere dayanan sağlık konsepti...

Gün boyu ayağınızın altında sanki bir yay varmışçasına yürümek ayni zamanda güzel bir egzersiz yapabilmek Finn Comfort'un geliştirdiği Finnamic'ten başkası ile daha kolay yapılamaz.

Finnamic - Finn Comfort
finn comfort ayakkabı modelleri fiyatları

Vücudun eziyetini en çok ayaklar çeker vücut ağırlığını yüklenirler ve sürekli ağırlık merkezimizi ayarda tutmaya çalışırlar. Günümüz dünyasında sıkça bozuk zeminlerde yürürüz. ayaklara gelen gerilimi azaltırken aynı zamanda onları kuvvetlendirmek çok önemlidir.

Hareket yönlendiricisi sayesinde güç sarf etmeden yürüyün. Finnamic ayakkabıları ayağınızın özel çalıştırıcıları gibidirler. Eklemleri, dizleri, diskleri ve omurgayı yormadan çalıştırır kasları günlük yaşamın gereklerine göre güçlendirir ve ahenk içine sokar. Her adım atışta dış bükey taban tasarımı dayanıklılığınızı ve kuvvetinizi arttırır.

Salınımlı taban tasarımı yumuşak ve düşük etkili topuk (a) basışını teşvik eder ve güç sarfetmeden hareket impulsunu dış ayaktan (b) orta ayak (c) yoluyla büyük başparmağa (d) aktarır.

Geniş, yassı ve stabil orta bölüm vücudu dengede tutarken gereksiz gerilmeleri de ayaktan savar. Finnamic ayakta azami oturuşu ve dengeyi sağlarken doğal ve üstün derecede rahat bir yürüme sağlar.

Kendine has özel dizaynı ve taban konsepti sayesinde Finnamic ayakkabıları bütün gün problem çıkarmadan rahatlıkla giyilebilir.

Sürekli ve dönüşümlü gerilme ve esneme fazları sayesinde formunuzu ve canlılığınızı kolayca ve rahatlıkla arttırabilirsiniz.

Salınımlı ön taban bölümü yardımıyla ayak doğal ve dinamik olarak parmaklar üzerinden yuvarlanır. Elastik parmak kapşonu, yumuşak üst saya bandı ve anatomic dizaynlı Finn Comfort iç tabanı size kumların üzerinde çıplak ayakla yürüme hissini yaşatır. Mükemmel dizayn edilmiş, ayağa anatomik tam oturma ile birlikte yumuşak ve iç ve dış tabanın uyumu eklemleri ve ligamentleri rahatlatır.

Bütün vücudu kuvvetlendirme Sağlıklı ayaklar sağlıklı vücudun başlangıç noktasıdır. Doğal hareketlerimiz sirkülasyonu ve metabolizmayı canlandırır, güzel dik duruşu destekler ve baştan ayağa kas dengesini sağlar (bu durumda parmak ucundan başa!)